Yurtiçi Nakliye

20 15
Müşterisine değer verir, saygı duyar

Güçlü Kaliteli Güvenilir Zaman | Hız

KALIN KARAYOLU YÜK TAŞIMA KOOPERATİFİ müşterilerine karayolu taşımacılığında komple ve parsiyel olarak hizmet vermektedir. Firma olarak şehir ayrımı yapmadan TÜRKİYE geneline yapılan taşımalar ile müşterilerimizin tek firma çözümü ile operasyonel maliyetlerini düşürmekteyiz. Geniş bir coğrafyada çalışmak firmamızın sürekli esnek ve müşteri odaklı kalmamızı sağlamaktadır. Firmamız Karayolu Taşımacılığında ULAŞTIRMA BAKANLIĞI 'nın Öngördüğü ( K1 Yetki Belgesi ) İle Hizmetlerini Sürdürmektedir

Detay
20 15
Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır

Güçlü Kaliteli Güvenilir Zaman | Hız

KALIN KARAYOLU YÜK TAŞIMA KOOPERATİFİ olarak şehirlerarası yük-eşya taşımalarınızda; yüklerinizin, eşyalarınızın, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. Uzun yılından bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte şehirlerarası eşya, yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Detay
20 15
Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar

Güçlü Kaliteli Güvenilir Zaman | Hız

Komple Kargo Taşımacılığı kapsamında KALIN KARAYOLU YÜK TAŞIMA KOOPERATİFİ Türkiye çapındaki geniş dağıtım ağı ile müşterilerinin kargo gönderilerini diledikleri noktalara tam zamanında taahhütlü teslimat yapmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teslimat ve iade bilgileri hakkında kendi istekleri doğrultusunda en kısa zamanda ve en uygun yöntemle haberdar edilirler.

Detay